Exkluzivní 10% sleva pro přímé rezervace!

by

Spustili jsme vlastní web pro rezervaci ubytování

Od pondělí 11.5. u nás na jihu končí karanténa. Bylo toho dost, od 11. března.

Andaluzie, spolu s dalšími méně koronavirem zasaženými provinciemi ve Španělsku splňuje podmínky pro ukončení domácí karantény. Otevírají se obchody, restaurace, služby, ubytování. Cestovat je povolené v rámci provincie.

To ale není omezení. Andaluzie je větší než ČR, mimo provincii jedeme jen když musíme autem do ČR.

Od příštího týdne tedy začíná náš běžný rytmus. Máme první rezervace hned od pondělí. Jsme ve skluzu s přípravou dalších již zakoupených apartmánů od našich klientů. Musíme rozpohybovat řemeslníky a začít obíhat úřady, abychom stihli otevřít před letní sezónou. Nudit se nebudeme.

Rezervační systém, přes který spravujeme rezervace na Booking. com, Airbnb, Agoda aj. umožňuje vytvořit vlastní rezervační webové stránky. K šabloně webu mám dílčí výhrady, ale centrální správa rezervací, cen a kalendářů napříč platformami je báječná vychytávka.

Dáme slevu. A ušetříme?

Jako majitel(ka) nemovitosti u nás na jihu asi slevám nebudete tolik nakloněn(a). Investujete přece proto, aby vám nemovitost na jihu přinášela mimo potěšení také zisk.

A přece je v tomto případě sleva 10% výhodná pro obě strany. Pro investora i hosta. Specializované ubytovací servery jako Booking.com nebo Airbnb si berou provizi ve výši 14-18%!

Použitím vlastního webu slevu 10% poskytnete přímo hostovi a ještě pár procent vyděláte!

A víte, co je na tom nejlepší?

 

Já ten web pro vás, investora, postavím zcela zdarma, bez dalších poplatků. Zdarma tam umístím vaši nemovitost na pronájem. Jen v rámci své standardní provize.

Ve finále tak vydělají všichni (tedy kromě booking. com nebo Airbnb 😁)

Tak hurá na to, použijte slevový  kód “10-OFF” v dolním levém rohu před dokončením rezervace a 10% z ceny se vám okamžitě odečte! 

Na horní lištu tohoto webu jsem přidal odkaz.

Rezervujte přímo a někdy na viděnou u nás na jihu. Snad tenhle blázinec brzo skončí.

Oldřich Karas

Please follow and like us: